קורקינט חשמלי – חשוב לדעת

עתידים לרכוש קורקינט חשמלי בקרוב? ובכן, ישנם כללי בטיחות וכן חוקים חשובים שעליכם להכיר, לצורך נהיגה בטוחה , כל הפרטים כאן.

רכישת קורקינט חשמלי – עלייה של עשרות אחוזים

בשנים האחרונות חלה עלייה של עשרות אחוזים ברכישה של קורקינט חשמלי, וזאת בשל העובדה כי מדובר בכלי נוח אשר מאפשר להגיע מנקודה לנקודה באופן קל ומהיר במיוחד, כמו גם ידידותי לסביבה. למעשה, מדובר באחד מכלי התחבורה הנפוצים ביותר בישראל, כאשר ע”פ ההערכות מדי שנה מיובאים לישראל עשרות אלפי קורקינטים אשר נמכרים בטווח מחירים רחב, החל מ 1,000 ₪ ואף צפונה לכך, תלוי בחברה ממנה אתם רוכשים. לכן, אם גם אתם רוצים להצטרף למהפכת התחבורה אשר כובשת את ישראל כמו גם מדינות נוספות בעולם, עליכם לדעת לא מעט פרטים אשר יאפשרו לכם לבצע רכישה נבונה, כמו גם כזו אשר תהיה במסגרת החוק.

מה חשוב לדעת לקראת רכישה של קורקינט חשמלי?

רכישה של קורקינט חשמלי היא רכישה בעלת משקל משמעותי, וזאת בשל האלמנט הכספי אשר נדרש כמו גם העובדה כי הקורקינט צריך לשרת אתכם למשך שנים רבות, באיכות מצוינות. לכן, ישנה חשיבות לרכישה אך ורק מיבואן מורשה, וזאת על מנת שתוכלו לקבל לא רק קורקינט מצוין אשר ישרת אתכם בהתאם לצרכים שלכם, אלא גם בעבור תעודת אחראיות אשר תאפשר לכם לבצע תחזוקה שוטפת של הקורקינט, מבלי להידרש לשלם סכום נוסף. בנוסף, חשוב לציין כי הקורקינטים אשר נמכרים בישראל חייבים לעבור מבחני בטיחות ע”י מכון התקנים הישראלי, ועל מנת להימנע מרכישה של קורקינט מזויף עליכם לבדוק היטב כי אכן מדובר ביבואן רשמי וכי אתם מקבלים את המעטפת הטובה ביותר – החל משלב הרכישה ועד לתחזוקה ושדרוגים שונים של הקורקינט אשר תרצו לבצע עם השנים. בנוסף, מומלץ לבצע נסיעת מבחן על קורקינט חשמלי בכדי לבחון את המהירות, היציבות וכן את הבלמים, כל זאת על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי הקורקינט מותאם אליכם במדויק.

מהם החוקים החדשים אותם יש להכיר בנוגע לשימוש בקורקינט חשמלי?

בשנה האחרונה החלה מדיניות אכיפה נוקשה הן של משטרת ישראל והן של העיריות כנגד רוכבי קורקינט חשמלי, וזאת לאור ריבוי תאונות אשר התרחשו. לכן, חשוב לזכור כי במסגרת החוק ובמידה והנכם מתחת לגיל 16 עליכם לעבור תיאוריה, כמו גם לחבוש קסדה עם מחזיר אור בעת הנסיעה. בנוסף, חל איסור מוחלט לנסוע על קורקינט חשמלי על המדרכה, כאשר מי שייתפס כאשר הוא נוהג על המדרכה יהיה חשוף לקנס גבוהה במיוחד. חוק חשוב אותו יש להכיר הוא איסור מוחלט על הרכבת אדם נוסף על הקורקינט, כמו גם שמירה על כללי הזהירות בכבישים: חבישת קסדה, מהירות מותאמת ונסיעה אך ורק על מסלול מסומן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *